Mixit Chrumkavý syr: White Cheddar & Red Leicester 70g
Kód: 489Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mixit chrumkavý syr – Cheddar a Red Leicester
50 % Cheddar + 50 % Red Leicester – teplom sušené anglické syry v chrumkavej forme. Bez lepku, bez umelých prísad. Len syr, nič iné.
Mixit chrumkavý syr je gurmánsky bestseller pre labužníkov každého veku. V tubuse nájdete rovnakým dielom Cheddar a Red Leicester – oba teplom sušené anglické syry v čistej chrumkavej forme. Žiadne prísady, žiadne plnivá – len 100 % syr.
A čo je na ňom lepšie ako na bežnom syre? Vydrží bez chladničky – neotvorený kľudne niekoľko mesiacov, po otvorení celých 7 dní. Garantujeme však, že 7 dní vám to trvať nebude.
- Cheddar 50 % – anglický syr s výraznou chuťou
- Red Leicester 50 % – anglický syr s prírodnou oranžovou farbou
- Bez lepku – vhodné pre celiatikov
- Bez umelých prísad
- Bez chladničky – skladovateľný pri izbovej teplote
Zloženie
Cheddar 50 % (pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, mliečna štartovacia kultúra, syridlo), Red Leicester 50 % (pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, mliečna štartovacia kultúra, syridlo, prírodné farbivo: annatto).
| 100 g | |
|---|---|
| Energia | 2497 kJ / 597 kcal |
| Tuky | 51,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 32,0 g |
| Sacharidy | 0,0 g |
| z toho cukry | 0,0 g |
| Vláknina | 0,0 g |
| Bielkoviny | 36,0 g |
| Soľ | 2,6 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Potraviny |
|---|---|
| EAN: | 8595685210155 |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Černokostelecká 604/116 108 00, Praha 10 Česká republika |
| E-mail : | info@mixit.sk |