Mixit Čoko-ládovanie Müsli s čokoládou 450 g
Kód: 486Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mixit Čoko-ládovanie – müsli pre milovníkov čokolády
Chrumkavé müsli s mliečnou aj bielou čokoládou, čokoládovými hoblinami a lyofilizovaným pomarančom. Bestseller, ktorý nešetrí na čokoláde.
Čoko-ládovanie je müsli pre tých, ktorí ráno nechcú robiť kompromisy. Kukuričné, pšeničné a ovsené lupienky, zmes čokoládových chrumiek z tmavej a mliečnej čokolády, biele čokoládové hoblinky a lyofilizovaný pomaranč – to všetko v jednom tubuse. Na čokoláde sa tu naozaj nešetrilo.
Receptúra je rovnaká už niekoľko rokov a zostala bestsellom preto, že funguje. Jeden z najpredávanejších produktov Mixit – a u nás v predajni vám to potvrdia aj naši zákazníci.
- Kukuričné, pšeničné a ovsené lupienky
- Zmes čokoládových chrumiek (tmavá + mliečna čokoláda)
- Čokoládové hoblinky biele
- Lyofilizovaný pomaranč
- Bez palmového oleja
Zloženie
Kukuričné lupienky v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 56 %, kukuričné lupienky 42 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), ovsené lupienky, zmes čokoládových chrumiek (horká čokoláda 35 %, mliečna čokoláda 35 %, pšeničný extrudát 28 % (pšeničná múka, pšeničná krupica, cukor, jedlá soľ, kakaový prášok), leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), pšeničné lupienky, kukuričné lupienky v bielej čokoláde (biela čokoláda 56 %, kukuričné lupienky 42 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), čokoládové hoblinky biele (cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo 23,5 %, emulgátor: sójový lecitín; prírodná vanilková aróma), lyofilizovaný pomaranč.
| 100 g | |
|---|---|
| Energia | 1855 kJ / 443 kcal |
| Tuky | 16,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 9,2 g |
| Sacharidy | 63,0 g |
| z toho cukry | 25,0 g |
| Vláknina | 5,7 g |
| Bielkoviny | 9,1 g |
| Soľ | 0,5 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ovocie, oriešky a čoko |
|---|---|
| EAN: | 8594172185679 |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Černokostelecká 604/116 108 00, Praha 10 Česká republika |
| E-mail : | info@mixit.sk |