Mixit Oriešky z pece - sezam a ružová soľ 150g
Kód: 458Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mixit oriešky z pece – sezam a himalájska soľ
Kešu a pekanové orechy pečené dozlatista, posypané čiernym aj bielym sezamom a himalájskou soľou. Bez palmového oleja, s vlákninou z čakanky.
Mixit oriešky z pece so sezamom a ružovou soľou sú gurmánsky slaný snack pre tých, čo si potrpia na kvalitu. Kešu orechy a pekanové orechy sa pečú dozlatista v peci, potom sa posypú zmesou čierneho a bieleho sezamu a himalájskou soľou. Výsledok je aromatický, chrumkavý a akurátne slaný – ideálny k dobrému nápoju alebo len tak večer k filmu.
Bez palmového oleja. S prídavkom vlákniny z koreňa čakanky pre lepší pocit plnosti.
- Kešu orechy 57,6 %
- Pekanové orechy 25,6 %
- Čierny sezam 4,2 % + biely sezam 4,2 %
- Himalájska soľ 1,8 %
- Vláknina z koreňa čakanky 6,6 %
- Bez palmového oleja
- EAN: 8595685202204
Zloženie
Kešu orechy 57,6 %, pekanové orechy 25,6 %, vláknina z koreňa čakanky 6,6 %, sezam čierny 4,2 %, sezam biely 4,2 %, himalájska soľ 1,8 %.
| 100 g | |
|---|---|
| Energia | 2137 kJ / 511 kcal |
| Tuky | 44,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,1 g |
| Sacharidy | 19,0 g |
| z toho cukry | 4,9 g |
| Vláknina | 8,8 g |
| Bielkoviny | 13,0 g |
| Soľ | 1,8 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Potraviny |
|---|---|
| EAN: | 8595685202204 |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Černokostelecká 604/116 108 00, Praha 10 Česká republika |
| E-mail : | info@mixit.sk |