Mixit Praclíky Slaný karamel 250 g
Kód: 441Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mixit praclíky – biela čokoláda so slaným karamelom
Chrumkavé solené praclíky bohato obalené bielou čokoládou so slaným karamelom. Bez palmového oleja, bez umelých aróm.
Chrumkavý solený praclík obalený v bielej čokoláde so slaným karamelom – kombinácia, ktorá funguje lepšie, ako znie. Sladké a slané v jednom súste, výrazná chuť karamelu a poriadne hryzenie do chrumkavého praclíka. Ťažko sa zastaviť pri jednom.
Mixit praclíky sa vyrábajú bez palmového oleja a bez umelých aróm. Sú obľúbenou maškrtou u nás v predajni – a teraz si ich môžete prihodiť aj do košíka pri online nákupe.
- Chrumkavé solené praclíky obalené bielou čokoládou so slaným karamelom
- 65 % bielej čokolády s karamelom
- Bez palmového oleja
- Bez umelých aróm
Zloženie
Biela čokoláda s karamelom 65 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, karamelový prášok s mliečnym tukom 10,5 %, karamelizovaný cukor 1,5 %, emulgátor: lecitíny; kakaová hmota, jedlá soľ 0,5 %), praclíky solené 33 % (pšeničná múka, repkový olej, jedlá soľ 2,3 %, morská soľ 1,2 %, droždie, jačmenný sladový výťažok, kypriaca látka: hydrogénuhličitan sodný; regulátor kyslosti: hydroxid sodný), leštiaca látka: arabská guma; cukor, med, jedlá soľ 0,3 %.
| Energia | 2081 kJ / 497 kcal |
| Tuky | 25,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 14,0 g |
| Sacharidy | 58,0 g |
| z toho cukry | 35,0 g |
| Vláknina | 1,7 g |
| Bielkoviny | 9,2 g |
| Soľ | 1,8 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ovocie, oriešky a čoko |
|---|---|
| EAN: | 8595685206479 |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Černokostelecká 604/116 108 00, Praha 10 Česká republika |
| E-mail : | info@mixit.sk |