Mixit Vajíčka Slaný karamel 240g
Kód: 432Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mixit vajíčka slaný karamel – mandle v bielej čokoláde
Pražené mandle obalené v bielej čokoláde so slaným karamelom. Celý tubus tej istej príchute – bez hľadania, bez kompromisov. Bez palmového oleja.
Mixit vajíčka so slaným karamelom sú celý tubus tej istej dokonalej príchute – žiadne hľadanie, žiadna ruleta. Chrumkavé pražené mandle obalené v bielej čokoláde so slaným karamelom. Sladké, trochu slané, karamelové – kombinácia, pri ktorej sa ťažko zastaviť.
Bez palmového oleja, ako vždy pri produktoch Mixit. Ideálne na posedenie pri filme, na párty aj ako darček, pri ktorom zaručene zabodujete.
- Pražené mandle 27 %
- Biela čokoláda so slaným karamelom 71 %
- Bez palmového oleja
Zloženie
Pražené jadrá mandlí v bielej čokoláde so slaným karamelom: biela čokoláda s karamelom 71 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, karamelový prášok s mliečnym tukom (sušené mlieko, sušená srvátka, cukor, mliečny tuk, prírodná vanilková aróma), karamelizovaný cukor 1,5 %, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny a sójový lecitín; soľ), jadrá mandlí pražené 27 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med, jedlá soľ 0,3 %.
| 100 g | |
|---|---|
| Energia | 2320 kJ / 554 kcal |
| Tuky | 38,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 16,0 g |
| Sacharidy | 40,0 g |
| z toho cukry | 39,0 g |
| Vláknina | 3,8 g |
| Bielkoviny | 12,0 g |
| Soľ | 0,72 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdravé maškrtenie |
|---|---|
| EAN: | 8595685204024 |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Černokostelecká 604/116 108 00, Praha 10 Česká republika |
| E-mail : | info@mixit.sk |