Mixit Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde 180g
Kód: 435Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mixit Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde
Mrazom sušené ríbezle, maliny, jahody a čučoriedky plus lieskové oriešky a mandle – všetko obalené v poriadnej vrstve mliečnej alebo horkej čokolády.
Čokoláda, chrumkavé mrazom sušené ovocie a orechy – tri veci, ktoré dobre fungujú každá zvlášť. Spolu fungujú ešte lepšie. Pod poriadnou vrstvou mliečnej alebo horkej čokolády sa skrývajú lyofilizované čierne ríbezle, maliny, jahody a čučoriedky, lieskové oriešky a mandle. Každý kúsok je iný, každý sah do tubusu prekvapí.
Bestseller Mixit, ktorý sa objavuje aj v darčekových balíčkoch pre milovníkov čokolády. A nie div – ťažko nájsť niekoho, koho by to nezaujalo.
- Čierne ríbezle v mliečnej čokoláde
- Lieskové oriešky v mliečnej čokoláde
- Mandle v mliečnej čokoláde
- Čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom
- Maliny v horkej čokoláde s malinovým prachom
- Jahody v horkej čokoláde s jahodovým prachom
Zloženie
Čierne ríbezle v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 84 %, lyofilizované čierne ríbezle 14 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), lieskové oriešky v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 70 %, pražené jadrá lieskových orechov 29 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), mandle v mliečnej čokoláde (mliečna čokoláda 79 %, jadrá pražených mandlí 20 %, leštiaca látka: arabská guma; cukor, med), čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom (horká čokoláda 85 %, lyofilizované čučoriedky 11 %, jahodový prach 4 %), maliny v horkej čokoláde s malinovým prachom (horká čokoláda 86,7 %, lyofilizované maliny 9,6 %, malinový prach 3,7 %), jahody v horkej čokoláde s jahodovým prachom (horká čokoláda 86,7 %, lyofilizované jahody 9,6 %, jahodový prach 3,7 %). Mliečna čokoláda obsahuje: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaovú hmotu, emulgátor: lecitíny; prírodná vanilková aróma. Horká čokoláda obsahuje: cukor, kakaovú hmotu, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín; prírodná vanilková aróma, sušené mlieko.
| 100 g | |
|---|---|
| Energia | 2163 kJ / 517 kcal |
| Tuky | 32,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 17,0 g |
| Sacharidy | 49,0 g |
| z toho cukry | 47,0 g |
| Vláknina | 6,9 g |
| Bielkoviny | 6,4 g |
| Soľ | 0,08 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdravé maškrtenie |
|---|---|
| EAN: | 8594172188472 |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Černokostelecká 604/116 108 00, Praha 10 Česká republika |
| E-mail : | info@mixit.sk |